Gruphepsi-Hepsi 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsi grubu sitesi...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cemre'ye sormuşlar

3 posters
YazarMesaj
naz
Co Admin
Co Admin
naz

Uyarı Sayısı :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Rep :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Takım : Cemre'ye sormuşlar 1444
Favorin : Cemre'ye sormuşlar Glinvy3

Cemre'ye sormuşlar Empty
MesajKonu: Cemre'ye sormuşlar   Cemre'ye sormuşlar EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 11:35 am

Muhabir: Cemre hanım.. Öldüğünüzde size ''insan'' olmak dışında bir şans verilseydi.. Ne olmak isterdiniz?
Cemre: Hmm.. Şey galiba.. Yani köpek.. En sevdiğim hayvan.. Sevmediğim yanı şu.. Kediyi kovalıyor falan.. Ama kedi de çok havasız (gülüyorlar)
Muhabir: Peki.. Grup Hepsi'ye biri daha eklenecek... Bu kim olurdu?
Cemre: Aslında ben bir kişi daha istemiyorum.. Fakat katılsaydı Justin Timberlake iyi olurdu
Muhabir: Bir şarkı sözü yazmanız isteniyor.. Nasıl olurdu? Hangi ünlüden yardım alırdınız?
Cemre: Ben Justin'i beğeniyorum. Ondan ve Madonna'dan yardım alırdım heralde.. R&B olacak şekilde.. Tasarlardım şarkımı... Eren,Yasemin ve Gülçin'e danışırdım tabi..
Muhabir: Grup Hepsi'de en çok kimi seviyorsunuz?
Cemre: Mümkünatı yok ayıramam! Fakat 3. sınıfta Yasemin'di çünkü ilk onla tanıştım...
Muhabir: Ailenizden bahseder misiniz?
Cemre: Biz 4 kişiyiz işte. Şebnem,Ahmet ve Dila..(annesine ve babasına bazen isimle seslenirmiş) Sehle'yi benim kardeşim sanıyorlar ama o benim amcamın kızı..
Muhabir: En sevdiğiniz renk?
Cemre: Mavi ve beyaz.. Mavi denizi yani özgürlüğü beyaz ise sağlığı ifade ediyor bence..
Muhabir: Özel hayatınız?
Cemre: Şu anda hayatımda biri yok.. Zaten olsa da olmasa da söyleyemem
Muhabir: Burnunuz ve dudağınız estetik diyorlar doğru mu?
Cemre: Artık yalana kaçmayacağım.. Evet aslında.. HEPSİ 2 çıkarken yaptırmıştım..
Muhabir: TEŞEKKÜRLER.. HAYRANLARINIZA NE DİYECEKSİNİZ?
Cemre: Hepinizi çoo..ok seviyorum. Siz benim her şeyimsiniz!
kurukafa
Admin
Admin
kurukafa

Kadın
Uyarı Sayısı :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Rep :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue152 / 100152 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Ruh Hali : Cemre'ye sormuşlar Psikop10
Takım : Cemre'ye sormuşlar 1447
Favorin : Cemre'ye sormuşlar Cemrejd3

Cemre'ye sormuşlar Empty
MesajKonu: Geri: Cemre'ye sormuşlar   Cemre'ye sormuşlar EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 4:04 pm

SaoL AşqoM!.
yoshymadmin
Admin
Admin
yoshymadmin

Kadın
İş/Hobiler : junioryoshy
Uyarı Sayısı :

Rep :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue197 / 100197 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Ruh Hali : Cemre'ye sormuşlar Ozlemi10
Takım : Cemre'ye sormuşlar 1446
Favorin : Cemre'ye sormuşlar Yoshyhw6

Cemre'ye sormuşlar Empty
MesajKonu: Geri: Cemre'ye sormuşlar   Cemre'ye sormuşlar EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 8:27 pm

SaoL jNmM bNm..
http://gruphepsi-hepsi1.benimforum.org
yoshymadmin
Admin
Admin
yoshymadmin

Kadın
İş/Hobiler : junioryoshy
Uyarı Sayısı :

Rep :
Cemre'ye sormuşlar Left_bar_bleue197 / 100197 / 100Cemre'ye sormuşlar Right_bar_bleue

Ruh Hali : Cemre'ye sormuşlar Ozlemi10
Takım : Cemre'ye sormuşlar 1446
Favorin : Cemre'ye sormuşlar Yoshyhw6

Cemre'ye sormuşlar Empty
MesajKonu: Geri: Cemre'ye sormuşlar   Cemre'ye sormuşlar EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 8:28 pm

HEMDE CEMRENİNESTETİKMİŞ AAAA
http://gruphepsi-hepsi1.benimforum.org

Cemre'ye sormuşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-