Gruphepsi-Hepsi 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hepsi grubu sitesi...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

grubu cosmogirl temmuz ropörtajı

2 posters
YazarMesaj
yoshymadmin
Admin
Admin
yoshymadmin

Kadın
İş/Hobiler : junioryoshy
Uyarı Sayısı :
grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Right_bar_bleue

Rep :
grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Left_bar_bleue197 / 100197 / 100grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Right_bar_bleue

Ruh Hali : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Ozlemi10
Takım : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı 1446
Favorin : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Yoshyhw6

grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Empty
MesajKonu: grubu cosmogirl temmuz ropörtajı   grubu cosmogirl temmuz ropörtajı EmptySalı Tem. 01, 2008 3:42 pm

sizin için yaz neyi ifade ediyor?
Eren: yaz gelmeden önce hep özgürlük heyecanı doluyor içime.Özgürce istediğimi yapabilcekmişim gbi geliyor.
Yasemin:Bana kalırsa insanların en çok neşe dolduğu,en çok mutlu olduğu dönem.Kışın insanlar daha suratsız oluyor.
cemre:Eskiden çok hareketli günleri ifade ediyordu ama artk güzel havayı ve derin bir nefes çekmeyi ifade ediyor.
Gülçin:Tatil Dalyan! annem Dalyanlı ve orada yazlığımız var.Her yaz oraya giderim.

Yazın kışı,kışın da yazı özleyenlereden misiniz?
eren: Kışı hiçbir zaman özlemeyenlerdenim! Ben hep ilkbaharı ve sonbaharı özleyen bir insanım.Yaz da güzel ama hiçbir zaman özlemiyorum.
Yasemin:her zaman yaz olsun istiyorum!
Cemre:İçinde bulunduğumuz mevsimi yaşamayı seven biriyim ben.Hepsini seviyorum.
gülçin:İkisinin de tadı başka!

Bu yaz tatil planlarınız arasında neler var?
eren:Sörf var! Her sene yaptığım bir plan bu.Geçen sne yoğunluktan dolayı hiçbir yere gidememiştm.Bu yaz birkaç kere Alaçatı'ya gitmk istiyorum.Bir de Kaz Dağları var aklımda.Çok eskiden gitmiştim,tekrar gidip dinlenmek istiyorum.Tatil anlayışım değişti açıkcası bu sne.Yaşlı insanlar gibiyim.
Yasemin:İspanya'da ve Atina'da arkadaşlarım var.Uzun süredir beni çağırıyorlar.oralara gitmek isitiyorum.belki sörfe başlayabilirim.geçen sene Eren 'le snowboard 'a başladık.Sörf kısmında eren'i henüz yakalayamadm ama...bel fıtığım olduğu için biraz tırsıyorum açıkcası.
Cemre:Yurt dışına gitmek istiyorum.Tarihi eserlere karşı büyük ilgi duyuyorum.Bununla ilgili bir gezi olabilr.Bir de anneannemle vakit geçirmek istiyorum.
Gülçin: annemle tatile gittm.Siz bu haberi yayınlarken de arkadaşımla Bodrum da olacağım sanırım.Caz vokal eğitimi almak istiyorum bir de.
nese ben devam ediimm..

Taitil dediğiniz nsıl olmalı?
Eren:Özgürce hareket edilebilen bir şey olmalı.5 yıldızlı oteller gidip,dışarı adım atmamak bana göre değil.Benim en sevmediğim tatil mantığıdır bu.Ortaokulda iken gençlik kampına gitmiştim.İnanılmaz güzeldi.Her şeyi kendi başına yapmayı öğreniyorsun.Turlarla seyahat etmeyi de çok sevmiyorum çünkü kendi başınıza hareket edemiyorsunuz.Tur sırasında gözüm nereye kayarsa oraya kaçarım ben!
Yasemin:Tatilde herkes özgür olmalı,bir yere koşturmak zorunda olmamalı,yeni yerler keşfetmeli.Yazlıkları olan kişiler bile ayrı keşif yapmalı bence.
Cemre:ya dinlendirici ya da eğlendirici olmalı tatil.Eskiden deli gbi eğlenmek vardı hep aklımda,şimdiyse dinlendirici olmasını tercih ediyorum.
Gülçin:Denizin olduğu bir yerde olmalı tatil kitap olmalı,şezlong olmalı...Tatilde sadece istediğim şeyleri yapmalıyım.

tatil bavulunuzu hazırlarken nelere dikkat edersiniz?
Eren:bol bol beyaz atlet alırım yanıma.benim için kurtarıcılar.bermuda şortlarımın sayısıda çok olur.bavulun büyük bir kısmınıda şampuanlarım,kremlerim kaplıyor.sırf onlara yer açılsın diye kıyafetlerimi presliyorum.bavulun haricinde fotoğraf makinemin çantası da olur yanımda.Yasemin ve ben grubun fotoğrafçılarıyızdır.
Yasemin:kıyafet olarak tercih ettiklerim bermuda şortlar ve tişörtler.bakım ürünlerim de oldukça yer kaplar.
Cemre:büyük bavul kullanmamaya dikkat ediyorum öncelikle.saç ürünlerimin yanımda olması çok önemli.çok zor bir saçım var çünkü.mutlaka yanımda olması gereken albümler vardır.kıyafet olarak da salaş elbiseler ,şortlar ve tişörtler alırım.3-4 çift bikiniyi de unutmamak gerek. : )
Gülçin:En çok kozmetik ürünlerime dikkat ediyorum.kıyafet konusunda biraz bonkör davranıyorum.sonra pişmanlık duymak istemiyorum çünkü.tabii bu tatile 5 bavulla gittiğim anlamına gelmiyor. : )

peki havuz mu deniz mi?
Yasemin:tabii ki deniz! havuzdan nefret ederim.mikropların buluştuğu bir yermiş gibi geliyor.
Eren:bende havuzu hiç sevmiyorum.deniz varken havuza girenleri de hiç anlamam.
Cemre:Deniz! Havuzun sınırları var deniz ise uçsuz bucaksız!
Gülçin:denizi tercih ediyorum.daha doğal ve hijyenik çünkü...

yaz ayları şehir içinde ne giymeyi tercih ediyorsunuz?
Eren:genelde bermuda şort,askılı body ve spor ayakkabı giyiyorum.bu sene,tarzım olmamasına rağmen elbise giymeye başladım.
Yasemin:yaz mevsimi başlamadan parmak arası terlik giymeye başlarım. : ) yazın ayakkabı geçirmem ayağıma.kısa şort ve eteleri giymeyi seviyorum.uzun etekler ve bermuda şortlar ilk tercihim.
Cemre:bol bol atlet giyerim.genelde desensiz kıyafetleri tercih ediyorum.usun elbiseler de favorilerim arasında.hatta bazılarını kendim dikiyorum.
Gülçin:genellikle etek ve şort giyiyorum.yazın tüm renklerini üstümde taşımayı seviyorum.
devamı sonra..
http://gruphepsi-hepsi1.benimforum.org
kurukafa
Admin
Admin
kurukafa

Kadın
Uyarı Sayısı :
grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Right_bar_bleue

Rep :
grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Left_bar_bleue152 / 100152 / 100grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Right_bar_bleue

Ruh Hali : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Psikop10
Takım : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı 1447
Favorin : grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Cemrejd3

grubu cosmogirl temmuz ropörtajı Empty
MesajKonu: Geri: grubu cosmogirl temmuz ropörtajı   grubu cosmogirl temmuz ropörtajı EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 4:46 pm

SaOL aşKİtom!...

grubu cosmogirl temmuz ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup grubu - Yaz Yaz Yaz
» Takvim Gazetesi(15.09.2008)grubu Oylamada 3.